SMEG ПРЕДСТАВЛЯЕТ VITALITY SYSTEM
Пошук
Продукти

SMEG ПРЕДСТАВЛЯЄ VITALITY SYSTEM

THE TRIPLE FORMULA FOR A HEALTHIER LIFE

Що лежить в основі здорового способу життя? В першу чергу, корисна їжа. При цьому важливо не просто стежити за якістю продуктів, але і за тим, як їх готувати. Навіть найкорисніші продукти при невірній обробці, можуть перетворитися на шкідливу, для вашого самопочуття і фігури їжу. На щастя, сучасні технології можуть допомогти вам уникнути непотрібної шкоди для організму.

Компанія Smeg представляє кухонні гаджети останнього покоління Vitality System, які збережуть свіжість і користь ваших страв: шафа шокової заморозки Smeg, вакууматор Smeg і багатофункціональна духова шафа Smeg. Всі ці прилади доступні в серіях Classica, Linea і Dolce Stil Novo і стануть справжньою знахідкою для тих, хто уважно стежить за харчуванням і дорожить вільним часом. З їх допомогою ви зможете знайти відповіді на найважливіші питання: «Як зберегти свіжість продуктів максимально надовго?» і «Як готувати поживні і смачні страви швидко і без турбот?»

Наприклад, за допомогою шафи шокової заморозки Smeg ви можете заморозити сезонні літні фрукти, запобігаючи розмноженню бактерій і зберігаючи їх первинний смак, аромат і поживні властивості, що недоступно при заморожуванні в звичайній морозилці. Це особливо важливо для дітей, які можуть їсти фрукти і овочі круглий рік, насолоджуючись усіма їхніми смаковими і поживними якостями.

Вакууматор Smeg - відмінна можливість спробувати страви рівня високої ресторанної кухні у себе вдома. Тепер готувати їжу можна при низькій температурі (су-вид), зберігаючи соки і живильні речовини, надаючи страві консистенцію і аромат, яких неможливо досягти за допомогою традиційних методів приготування.

 

Багатофункціональна духова шафа може використовуватися для приготування будь-яких страв, і все це при збереженні 100% вітамінів, мінералів та інших поживних речовин в інгредієнтах! Приготуйте в духовці ніжний лосось з рисом, а технології Smeg збережуть при цьому чудовий натуральний смак риби без додавання жиру.

Здається, що харчуватися правильно при швидкому темпі життя в мегаполісі складно. За допомогою Smeg ваша завантаженість більше не є перешкодою для того, щоб залишатися у відмінній формі. Завдяки кращим італійськими технологіями ви можете насолоджуватися гастрономічними шедеврами і отримувати задоволення від результату без клопоту!