SMEG ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВІ ВИТЯЖКИ В СТИЛІ 50Х
Пошук
Продукти

SMEG ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВІ ВИТЯЖКИ В СТИЛІ 50Х

Cooker hoods as you know them are about to change. Taking inspiration from the smooth, striking lines of the iconic 50’s style range, these new cooker hoods are a beautifully bright and bold addition to any kitchen

SMEG ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВІ ВИТЯЖКИ В СТИЛІ 50Х

Витяжка завжди була і залишається невід'ємною частиною кухні, здатної змінювати її вигляд.

Прийнявши впізнавані форми з культової для бренду епохи 50-х, нові витяжки KFAB75 будуть яскравим і сміливим доповненням до самого різного кухонного простору. В асортимент увійшли моделі в насиченому чорному, червоному, кремовому кольорах, а також в колорі британського прапору. Вони чудово поєднуються з іншими приладами ретро-серії від SMEG: зокрема, з малою побутовою технікою і популярними холодильниками FAB, і стануть завершальним штрихом до всього інтер'єру, створеному з безпомилковим почуттям стилю.

Витяжки оснащені потужним мотором в 280 Вт, мають опцію автоматичного відключення, індикацією забруднення вугільного фільтра і досягають показників продуктивності 797 м³/год. Розсувна передня панель робить їх дизайн ще більш цікавим. Прилад має три швидкості роботи, включаючи інтенсивний режим, що дозволить йому ідеально відповідати самим різним процесам приготування їжі - від варіння супу до смаження на високих температурах на сковороді-WOK.