SMEG ПРЕДСТАВИВ ГАДЖЕТ ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ МОРОЗИВА
Пошук
Продукти

SMEG ПРЕДСТАВИВ ГАДЖЕТ ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ МОРОЗИВА

Ideal for creating delicious ice creams, sorbets, granitas and frozen yoghurt in just a few steps.

Спекотного літа прилади для виготовлення морозива просто незамінні: з їх допомогою можна приготувати не тільки морозиво, але і порадувати близьких і друзів освіжаючим сорбетом, граніті або замороженим йогуртом. Компанія Smeg представляє аксесуар для приготування морозива SMIC01 - тепер побалувати себе холодним десертом можна, не виходячи з дому.

Модель в ретро-стилі зручна в експлуатації і ідеально підходить для планетарних міксерів Smeg, обладнаних чашею з нержавіючої сталі або скла (в залежності від моделі) SMF02, SMF03, SMF13. Так, ви можете робити улюблені десерти в великих обсягах, що особливо актуально в літній сезон - до 1,1 літра для найвідданіших ласунів!

Для того щоб отримати морозиво з ідеальною кремовою структурою, просто помістіть SMIC01 в морозильну камеру на 18 годин, а після змішайте всі бажані інгредієнти за рецептом, що сподобалися і дайте морожениці трохи часу на виконання своєї «солодкої» місії! Всього через 20-30 хвилин ви зможете насолодитися результатом, гідним кращих кафе-морожених!

Новий гаджет від Smeg - відмінна можливість готувати вишукані десерти, використовуючи прості і натуральні інгредієнти, у себе вдома. Мороженица SMIC01 включає в себе повний комплект аксесуарів для приготування різних видів охолоджуючих страви. Крім того, чашу з кришкою (SMIC02) можна придбати окремо, на додаток до основного комплекту, щоб приготувати в 2 рази більше морозива. Корисний гаджет не займе багато місця на кухонній стільниці і стане незамінним союзником в боротьбі з літньою спекою.

Дізнатися більше :

SMIC01

Аксесуари, Мороженица, Блендер
Дізнатися більше

SMIC02

Аксесуари, Дополнительный контейнер для мороженицы SMIC01, Блендер
Дізнатися більше