SMEG И DISNEY ВЫПУСТИЛИ ОГРАНИЧЕННУЮ СЕРИИ ХОЛОДИЛЬНИКОВ FAB, ПРИУРОЧЕННУЮ К ЮБИЛЕЮ МИККИ МАУСА
Пошук
Продукти

SMEG И DISNEY ВЫПУСТИЛИ ОГРАНИЧЕННУЮ СЕРИИ ХОЛОДИЛЬНИКОВ FAB, ПРИУРОЧЕННУЮ К ЮБИЛЕЮ МИККИ МАУСА

Mickey Mouse, the beloved Disney character amongst children and adults alike, is now ready to enter the homes of the biggest cartoon fans.

Щоб відзначити дві знаменні річниці - 70-річчя бренду SMEG і 90-річчя Міккі Мауса - Smeg і Disney випустили спеціальну колекцію холодильників з всесвітньо відомим мультперсонажі.

У продовження своїх блискучих колаборацій з іншими брендами - серед яких співпраця з Dolce & Gabbana, Mini і Veuve Cliquot - SMEG на цей раз об'єднався з Disney для створення спеціальної колекції холодильників.

На цей раз на фасаді культового FAB28 з'явився не менш знаковий персонаж Disney - Мікки Маус, який також відзначає свій 90-річний ювілей цього року. З ювілеєм, Міккі!

У філософії обох компаній найважливішою ідеєю є сімейні цінності. Для Smeg, в основу поняття сім'ї закладена важливість спільного проведення часу - застіль і домашнього приготування їжі. Компанія Disney бачить свою місію для сім'ї в об'єднанні людей будь-якого віку, здатності заряджати їх сміхом, радістю, надією і оптимізмом.

На кожному з FAB28RDMM4 лімітованого тиражу втілений оригінальний ескіз з Міккі, який грайливо тягнеться до ручки холодильника. Всього в серію увійшли 90 моделей - кожна з яких присвячена 1 року з життя Міккі, починаючи з його грандіозного дебюту в 1928 році, який зробив його справжньою знахідкою колекціонера. Тому кожен холодильник прикрашений срібною табличкою, що позначає його унікальний номер.

Сам об'єкт, на якому зображений ювіляр, не менш значучий для цінителів арту і дизайну. FAB28 є візитною карткою SMEG, культовим предметом, який зробив компанію всесвітньо відомої, завдяки упізнаваним формам і бездоганному дизайну в стилі 50-х років. Цей яскравий об'єкт зламав звичні уявлення споживачів про техніку і поклав початок революції на ринку холодильників в кінці 1990-х років і глобальному тренду на персоніфікацію побутових приладів.

Така харизматична зовнішність виявилася зовсім не на шкоду технічним оснащенням. У внутрішній камері холодильника знаходяться регульовані скляні полки, хромована полиця для пляшок, світлодіодне підсвічування, відсік для льоду і ящик Life Plus, який довше зберігає фрукти і овочі свіжими. Кожен FAB28 місткістю 281 л. і відповідає класу енергоспоживання A +++.

Холодильник FAB28RDMM4, що з'явився в результаті нової захоплюючої колаборації між двома культовими брендами, вже доступний у продажу і в Росії. # Mickey90 @ smeg50style