ПРЕМИЯ RED DOT DESIGN AWARD 2019
Пошук
Нагороди

ПРЕМІЯ RED DOT DESIGN AWARD 2019

Smeg wins the Red Dot Awards for the fifth consecutive year.

 

характеристик и регулярно получают признание на международной арене.

Red Dot Design Award, заснована в Німеччині, є однією з провідних нагород для дизайнерів і компаній-виробників, що вручається їм за особливі досягнення в дизайні споживчих товарів. Переможці премії задають тренди і визначають орієнтири в сфері дизайну, такі, наприклад, як кастомизация і безпеку для екології.

До складу журі Red Dot Design Award входять провідні експерти з різних країн світу, що забезпечує всебічну оцінку проектів з урахуванням міжкультурних відмінностей. За заповітні «червоні точки» в номінаціях «Промисловий дизайн», «Комунікаційний дизайн», «Концептуальний дизайн» в цьому році боролися близько 5 500 проектів з 55 країн. На цей раз визнання експертів Red Dot Design Awards були удостоєні такі новинки італійського виробника:

- духову шафу SFPR9604NR серії Dolce Stil Novo,

- тостер з 4 слотами TSF03 серії «Стиль 50х»,

- крапельна кавоварка DCF01 серії «Стиль 50х».

Велика підтримка премії в ЗМІ, включення в щорічний альманах Red Dot і в одноіменній онлайн-додаток, експозиція в Музеї Ессена c переміщенням в подальшому по світу - вельми цінні інструменти для комунікації і поширення естетичних цінностей, які властиві кожному продукту колекцій Smeg.

Протягом 70 років Smeg невпинно працює над об'єднанням стилю і технологій, створюючи пристрої, які являють собою ідеальне поєднання цих характеристик і регулярно отримують визнання на міжнародній арені.