Спеціальні продукти - FIAT 500 І SMEG
Пошук
products

FIAT 500 І SMEG

FIAT 500 І SMEG

Що робить охолоджуючий двигун під капотом Fiat 500?

Злиття Smeg і Fiat призвело до створення абсолютно нового виробу «SMEG500 Design Colelction». Цей об'єкт є унікальним, тому що холодильник не просто електричний прилад, а капот не тільки частина автомобіля. "Я дійсно щасливий, що ми запускаємо цей продукт. Це результат багаторічної роботи, співпраці між Fiat і SMEG, а також ItaliaIndependent - каже Лапо Елканн - Fiat 500 став італійської іконою, яка відтепер знаходиться навіть в іншому вимірі, проникаючи в вітальні людей, що живуть по всьому світу ".

З 30 травня 2013 року "SMEG 500" буде виставлений в Парижі під час заходу Colette, доповнюючи знамениту концепцію магазину на вулиці Saint-Honorè.

Ця співпраця стала можливою, оскільки Fiat зацікавлений в дизайнерських розробках і застосовує свої знання не тільки в автомобільній промисловості, але і в інших сферах. SMEG відомий своїм великим технологічним досвідом і конструкторськими ноу-хау, фахівці вміють знаходити індивідуальні рішення, щоб задовольнити будь-які естетичні та функціональні потреби, тому SMEG став ідеальною компанією для реалізації цього амбітного проекту.

Дві по-справжньому італійські компанії вже зустрічалися в 1950 році (роки масового автомобільного виробництва і розвитку «білих товарів»), коли Fiat, при неоціненною допомогою SMEG створив охолоджувальну систему. "Smeg і Fiat, разом з ItaliaIndependent знали як вирішити задачу - коментує генеральний директор компанії SMEG Вітторіо Бертаццоні - створювати Fiat 500 було честю особисто для мене. Я твердо переконаний, що цей проект данину пам'яті мого діда: коли він заснував SMEG, відразу після другої світової війни, одним з його перших спільних проектів стало створення холодильників з Fiat. Крім того, це партнерство є доказом промислового співробітництва компаній, які пишаються статусом «MadeinItaly» ".

Сьогодні Smeg і Fiat підготували новий сюрприз з надихаючим дизайном. Оновлений зовнішній вигляд, що викликає посмішку, пристрасть споживачів до творчості і технологій - це те, що оживляє обидва бренди.

Ось як народився холодильник SMEG500, який виконує свою функцію з абсолютно новою зовнішністю, яка впадає в око. Цей проект відображає здатність мистецтва бачити позамежами. Ця здатність новаторів трансформувати одне в інше. Співробітництво Smeg і Fiat подарувало світу Smeg500, який з'являється в самих ексклюзивних просторах від будинків до лаундж барів. SMEG500 доступний в білому, синьому, червоному і зеленому кольорах

Детальніше з проектом можна ознайомитися за посиланням: www.fiat500design.com