Міні-холодильник FAB5 з вишуканим дизайном
Пошук
Продукти

FAB5: НОВА ЗІРКА НА НЕБОСХИЛІ SMEG

Міні-холодильник FAB5 з вишуканим дизайном

У культовій лінійці холодильників FAB від SMEG поповнення: міні-холодильник FAB5 з вишуканим дизайном, корисними опціями і яскравою індивідуальністю виходить на світовий ринок.

Виконаний в тій же особливій ретро-стилістиці, що і його побратими, новий FAB5 тільки здається маленьким. Маючи висоту в 730 мм і ширину в 404 мм, FAB5 ідеально впишеться в житлові або офісні приміщення. Вага холодильника - всього 17,5 кг - забезпечує йому неперевершену функціональність і транспортабельність. Будь то вдома, в готельному номері, в офісі або магазині - FAB5 має безліч застосувань завдяки своєму розміром, стилю і благородним відтінкам кремового, чорного, червоного, помаранчевого і кольору британського прапора.

Успіх лінійки FAB від SMEG полягає у віртуозному поєднанні енергії майбутнього і кращих традицій минулого. FAB5 - це остання на сьогоднішній день інтерпретація цієї філософії, покликана стати оптимальним рішенням для зберігання напоїв і закусок і зробити сніданок, ланч і апаратів набагато більш захоплюючими і бажаними, ніж раніше.

У число відмінних рис FAB5 входять регульований термостат, 2 полички з хромованим покриттям, які можна встановлювати на 5 різних рівнях, тримач для пляшок і відділення для закусок в дверній панелі, лоток для кубиків льоду, внутрішнє світлодіодне освітлення, поверхні, легкі для прибирання, відкидну дверцята і ручку з хромованим покриттям, а також місткість в 40л.

Шана минулому виражена в дизайні - в іншому FAB5 може похвалитися тільки найсучаснішими технологіями. Завдяки чарівній естетики холодильник прекрасно поєднується з іншими представниками лінійки FAB, щоб створити неповторне і стильний простір.

Маленький холодильник FAB5 здатний охолодити більше, ніж ви думаєте. Він створений для тих, хто мислить широко.

FAB5 представлений в  кольорах - FAB5RP / LP - кремовий; FAB5RBL / LNE - чорний; FAB5RR / LR - червоний, FAB5RO / LO - помаранчевий, FAB5RUJ / LUJ - британський прапор.