СТИЛЬНИЙ ДЕКОР І ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В FAB28
Пошук
Продукти

СТИЛЬНИЙ ДЕКОР І ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В FAB28

Smeg has a long history of creating uniquely designed special edition FAB28 fridges; from the iconic Union Jack to a fridge covered in Denim, they continue to provide a contemporary twist on an alread

Холодильник - ключовий елемент будь-якої кухні. Однак модель FAB28 від Smeg перетворила його з простого функціонального приладу також в предмет декору і є справжньою окрасою інтер'єру.

FAB28 з його сильною індивідуальністю і унікальним дизайном в стилі 50-х років - один з найбільш відомих кухонних приладів в світі. Завдяки своєму вінтажному вигляду він став незамінним атрибутом ретро-епохи, який займе центральне місце на будь-якій кухні: модель з прапором Великобританії, італійським триколором, з ефектом крейдяний дошки, холодильник, покритий джинсового тканиною і, звичайно ж, вибір з інших 14 пам'ятних кольорів і малюнків!

Шанувальники Smeg пам'ятають випуск моделі FAB28RDBLV в варіанті «Чорний вельвет» в 2012 році. Тоді компанія представила холодильник, який мав незвичайний прогумований ефект. Ця інноваційна обробка дозволила вперше ввести затишну тактильну текстуру в кухонний простір.

Smeg не збирається зупинятися на досягнутому і продовжує дивувати культовим асортиментом. В цьому році компанія повідомила про появу трьох нових кольорів в лінійці FAB28 з м'яким тактильним покриттям: Ruby Red FAB28RDRB3 (рубіново-червоний), Emerald Green FAB28RDEG3 (смарагдово-зелений) і Taupe FAB28RDTP3 (сіро-коричневий).

Отже, який з них вам підходить?

Моделі Ruby Red і Emerald Green - ідеальний вибір для любителів сміливих рішень. Рубіновий і смарагдовий відтінки з тонким металевим відливом привносять в інтер'єр нотку розкоші і відмінно виглядають як на сучасній, так і на класичній кухні. Модель Taupe - рішення для любителів пастельних відтінків. Холодильник стане такою, що запам'ятовується деталлю інтер'єру і буде відмінно поєднуватися з білими, сірими або кремовими відтінками меблів.

У той час як зовні FAB28 не перестає дивувати своєю яскравістю, технологічна частина також стала ще більш досконалою. Система Multiflow допомагає рівномірно розподіляти оптимальну температуру між полицями і в ящиках, продовжуючи свіжість фруктів і овочів. Відділення з температурою 0 ° C ідеально підходить для зберігання м'яса і риби, в той час як задня панель холодильника запобігає утворенню льоду на своїй поверхні.

FAB28RDRB3

Холодильник, Стиль 50-х г.г., Одні двері, Встановлюваний окремо, Дверний упор: Права, Рубиново-красный, Вентильований, G
Дізнатися більше

FAB28RDTP3

Холодильник, Стиль 50-х г.г., Одні двері, Встановлюваний окремо, Дверний упор: Права, Серо-коричневый (Taupe), Вентильований, G
Дізнатися більше