THE GOOD DESIGN AWARDS 2019
Пошук
Нагороди

THE GOOD DESIGN AWARDS 2019

У Chicago Athenaeum були оголошені переможці за кращі дизайнерські продукти, задумані і створені для споживача, з нагоди вручення премії Good Design Awards 2019.

Smeg, обрана міжнародним жур, що складається з архітекторів, дизайнерів і креативних директорів, перемагає конкурентів з більш ніж п'ятисот компаній і отримує заслужений приз за перевагу в дизайні та інноваціях.

Зокрема, прилади Smeg, які отримали цю престижну нагороду це: духова шафа Classica 90x60 см, духова шафа Dolce Stil Novo 60 см з новим дисплеєм, холодильник Portofino і плита Linea.

Ці новаторські продукти отримали високу оцінку за їх вишукану естетику і надзвичайні технологічні інновації в сфері побутової техніки.

Також премією були відзначені спінювач молока MFF01 і кавомолка CGF01, дизайн Matteo Bazzicalupo і Raffaella Mangiarotti (студія deepdesign).

Премія Good Design Awards - одна з найпрестижніших і міжнародно визнаних заходів такого роду, який щорічно організовується Чикагмьким музеєм архітектури та дизайну Athenaeum, заснованим в 1950 році в Чикаго дизайнерами і всесвітньо відомими архітекторами.

Протягом більше 70 років Smeg невпинно працює над поєднанням естетики і технологій, створюючи пристрої, які пропонують як стиль, так і функціональність, роблячи марку вершиною переваги на міжнародній арені. Досягнення Smeg також були відзначені рядом провідних нагород, в тому числі - в восьмий раз поспіль - Good Design Awards.

Продукти, що відзначені нагородами :

SFP9395X1

Духова шафа, Classica, 90 см, Термовентильований, Нержавіюча сталь, A+, Піролитичне очищення
Дізнатися більше

PX175L

Варильна поверхня, Естетика: Linea, Газова, 70/75 cm, Вбудовування: Стандартна
Дізнатися більше

CGF01PGEU

Кофемолка, Пастельный зеленый, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

MFF01PBEU

Вспениватель молока, Пастельный голубой, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше