СПІНЮВАЧ МОЛОКА SMEG, СПОКУСЛИВА КРЕМОВА ТЕКСТУРА x
Пошук
Продукти

СПІНЮВАЧ МОЛОКА SMEG, СПОКУСЛИВА КРЕМОВА ТЕКСТУРА

The new MFF01 Smeg milk frother is a dream come true for anyone who likes a smooth start to the day. Its unmistakable style makes it a cult accessory, designed to take pride of place in the kitchen like a sought-after piece of furniture.

Він оснащений найсучаснішою технологією і 6 різними автоматичними програмами, а також має функцію ручного управління для легкого і безпечного приготування гарячих і холодних напоїв з піною або без неї.

Коли ви готуєте шоколад і використовуєте типові рецептурні інгредієнти - молоко і шматочки шоколаду - рівномірний рух віночка і оптимальна задана температура дозволяють без особливих зусиль створити густий, гладкий, справжній гарячий шоколад. MFF01 - це набагато більше, ніж просто виробник капучино. Завдяки ручному управлінню його також можна використовувати для приготування чаю, настоїв і інших розчинних гарячих напоїв, таких як «Орсо» або ячмінну каву.

Новий спінювач молока Smeg є обов'язковим для всіх, хто любить стильний сніданок, супроводжуючи смачний шматочок тосту і апельсинового соку капучино або пінним латте маккіато. Він доступний в рожевому, пастельно-зеленому або пастельно-блакитному кольорах або в чорному, червоному, кремовому і білому кольорах, щоб відповідати естетиці будь-якої кухні.