ЕНЕРГІЯ КОЛЬОРУ І СМАКУ В НОВІЙ СОКОВИЖИМАЛКИ SMEG
Пошук
Продукти

ЕНЕРГІЯ КОЛЬОРУ І СМАКУ В НОВІЙ СОКОВИЖИМАЛКИ SMEG

ЭНЕРГИЯ ЦВЕТА И ВКУСА В НОВОЙ СОКОВЫЖИМАЛКЕ SMEG

Ця новинка, в стилі ретро, гармонійно доповнила лінійку малих побутових приладів, що відрізняється яскравим дизайном, плавними лініями і відмінною продуктивністю.

Електрична цитрусова соковижималка Smeg CJF01 поєднує в собі елегантний дизайн, чудову продуктивність і надійність. Цей прилад дійсно варто того, щоб показати себе в інтер'єрі кухні і здатний доставити естетичне задоволення, завдяки привабливому зовнішньому вигляду. З цією новинкою Smeg підтверджує свою прихильність естетики та функціональності, перетворюючи повсякденні прилади в справжні ікони стилю і предмети розкоші.

Соки цитрусових наповнені енергією і допомагають боротися зі стресом, втомою і нездужанням, яке іноді супроводжує нас в міжсезоння. Насичений вітамінами свіжовичавлений сік дає нашому організму оздоровлюючий імпульс, що захищає від дії вільних радикалів і уповільнює процес старіння. За допомогою цитрусової соковижималки Smeg пропонує просте рішення зміцнювати своє здоров'я якомога частіше: цей маленький, але прекрасно укомплектований аксесуар подарує багато приємних моментів умиротворення і розслаблення, завдяки смаку корисного освіжаючого соку.

Як і всі інші прилади колекції, цитрусова соковижималка Smeg відрізняється чудовими плавними формами і доступна в самих різних кольорах: від пастельних відтінків кремового, блакитного, рожевого і зеленого, які відсилають до 1950-х років, до більш сміливих і пристрасних квітів, таких як насичений чорний і червоний, які диктують її більш сучасний і інноваційний вид. Ця соковижималка є справжньою дизайн-знахідкою, і вона прекрасно впишеться в кухонний інтер’єр сучасного будинку, особливо якщо мова йде про багатофункціональний прострій, де технології необхідно поєднувати із загальним стильовим рішенням.

Передовий функціонал переміщує цей пристрій в лідери своєї категорії. Цитрусова соковижималка Smeg оснащена значним двигуном, потужністю 70 Вт, з вбудованим датчиком включення-виключення. У комплект входять колектор для збору соку і носик-дозатор із захистом від крапель, який збереже чистоту кухонних поверхонь. Функціональні можливості приладу доповнюються простотою експлуатації - в соковижималці продумано все до найменших деталей, навіть є кришка для захисту пристрою від пилу, коли воно не використовується (яка крім того може грати роль додаткового контейнера). Крім того, всі компоненти цитрусової соковижималки легко витягуються для мийки.

Прилад виконаний з високоякісних матеріалів, які забезпечують оптимальну безпеку, поєднуючи традиції та інновації: нержавіюча сталь і антикорозійне покриття доповнені інноваційним елементом TRITAN ( «трітан»), який не дозволяє потрапляти шкідливим спорах в сік. Таким чином цитрусова соковижималка Smeg може похвалитися не тільки чудовим стилем і позачасовим дизайном, а й гарантувати безпеку.

Доступні кольори: CJF01CREU (кремовий), CJF01PBEU (пастельний блакитний), CJF01RDEU (червоний), CJF01BLEU (чорний), CJF01PGEU (пастельно зелений), CJF01PKEU (пастельно рожевий).