SMEG ВЫПУСТИЛ ШКАФ ШОКОВОЙ ЗАМОРОЗКИ
Пошук
Продукти

SMEG ВИПУСТИВ ШАФИШОКОВОЇ ЗАМОРОЗКИ

Available in Linea, Classica and Dolce Stil Novo versions. It's a multifunctional and versatile domestic appliance.

SMEG ВИПУСТИВ ШАФИ ШОКОВОЇ ЗАМОРОЗКИ

 

наслаждаясь всеми их вкусовыми и питательными качествами.

Шафа шокової заморозки Smeg, завдяки функції Ready to Eat, дозволяє зберігати страви при низьких температурах, що перешкоджає утворенню бактерій, нагріваючи їх безпосередньо перед прийомом їжі. Завдяки цій можливості їжа зберігає свій первозданний смак і може залишатися гарячою якомога довше. Широке охоплення температур дозволить не тільки підігріти обід перед подачею, але і охолодити напої і десерти.

Новий гаджет від Smeg дозволить охолодити їжу з 90 ° C до 3 ° C менш ніж за 90 хвилин. Налаштування шокової заморозки в свою чергу дозволить гарячих страв досягти температури -18 ° Менш ніж за 4,5 години. Функція Ready to Eat включає в себе як автоматичні програми, так і ручне налаштування для досвідчених користувачів.

Висока швидкість охолодження продуктів дозволяє збільшити середній термін їх зберігання до 70%, запобігаючи розмноженню бактерій і зберігаючи їх первинний смак, аромат і поживні властивості, що недоступно при заморожуванні в звичайній морозилці. Це особливо важливо для дітей, які тепер можуть їсти фрукти і овочі круглий рік, насолоджуючись усіма їхніми смаковими і поживними якостями.

Іншими важливими перевагами шафи швидкісного охолодження є опція нагріву (до 75 ° С) і спеціальні функції приготування їжі. Наприклад, гаджет дозволяє відрегулювати процес підняття тесту в трьох температурних і тимчасових режимах, завдяки чому ви зможете досягти професійної якості дріжджових продуктів. Опція розморожування теж надзвичайно корисна: швидке розморожування зберігає властивості продуктів і перешкоджає зміни їх смакових якостей. Прилад також можливо використовувати для приготування на низьких температурах.

Шафа шокової заморозки Smeg є досконале поєднання функціональності і дизайну, що дозволяє йому стати сумлінним кухонним помічником, а вам - економити час, насолоджуючись чудовою якістю страв. Новинка від Smeg доступна в серіях LineaClassicaDolce Stil Novoі прекрасно поєднується з усіма іншими продуктами бренду з цих колекцій.

SAB4104S

Камера шоковой заморозки, Linea, Сріблястий
Дізнатися більше

SAB4304X

Камера шоковой заморозки, Classica, Нержавіюча сталь
Дізнатися більше

SAB4604NR

Камера шоковой заморозки, Dolce Stil Novo, Чорний
Дізнатися більше

SAB4604NX

Камера шоковой заморозки, Dolce Stil Novo, Чорний
Дізнатися більше