ЕКСТРАШИРОКІ ДУХОВІ ШАФИ ДЛЯ ВАШОЇ КУХНІ
Пошук
Продукти

ЕКСТРАШИРОКІ ДУХОВІ ШАФИ ДЛЯ ВАШОЇ КУХНІ

The latest models in the Smeg range, the SFPR9604NR and SFPR9604NX from the Dolce Stil Novo aesthetic line, are a source of inspiration, both in terms of design and performance.

ТЕПЕР ВІДЧУТИ СЕБЕ ДОСВІДЧЕНИМ ПРОФЕСІОНАЛОМ НА КУХНІ НЕ ВАЖКО: SMEG ПРЕДСТАВЛЯЄ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА ДУХОВА ШАФА З ПІРОЛІЗУВ РОЗМІРІ 90X48 СМ.

Модель SFPR9604NR з колекції Dolce Stil Novo зможе здивувати любителів кулінарії як технологічною функціональністю, так і витонченим дизайном.

Інноваційним доповненням послужила система Smart Cooking з кольоровим сенсорним дисплеєм, яка включає в себе 50 автоматичних програм і 10 рецептів, що можна додати. Параметри рецептів можна міняти і заносити в пам'ять духовки. В налаштуваннях враховується вид продуктів і їх вага, а кожен режим дозволяє підібрати певну температуру і тривалість приготування страви для отримання найкращого результату.

Нові духові шафи Smeg - ідеальні домашні помічники. Пристрої об'ємом 85 літрів дають можливість відправляти в духовку відразу кілька страв різних розмірів, а потужна система вентилювання рівномірно розподіляє гаряче повітря на всіх рівнях.

90 cm Dolce Stil Novo ovens:

За чистоту духової шафи турбуватися також не варто: після приготування делікатесів простим натисканням кнопки можна запустити програму самоочищення духової шафи за допомогою піролізу. Духовка нагрівається майже до 500 ° C, і при цій температурі забруднення і жирові відкладення всередині неї перетворюються на попіл. Тепер ви можете забути про хімічні миючиі засоби назавжди!

Передові технологічні рішення відбилися не тільки на функціональності приладу, але і на його енергоефективності. Енергоспоживання приладу нижче на 10% в порівнянні з схожими моделями класу енергоефективності А.

Нові духові шафи з піролізом від компанії Smeg є ідеальним рішенням для вашої технологічною кухні. Завдяки унікальному і елегантному дизайну в стилі Made in Italy, гаджети не тільки стануть прикрасою вашого інтер'єру, але і поліпшать якість ваших страв.