ЕКСТРАШИРОКІ ДУХОВІ ШАФИ ДЛЯ ВАШОЇ КУХНІ
Пошук
products

ЕКСТРАШИРОКІ ДУХОВІ ШАФИ ДЛЯ ВАШОЇ КУХНІ

ТЕПЕР ВІДЧУТИ СЕБЕ ДОСВІДЧЕНИМ ПРОФЕСІОНАЛОМ НА КУХНІ НЕ ВАЖКО: SMEG ПРЕДСТАВЛЯЄ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА ДУХОВА ШАФА З ПІРОЛІЗУВ РОЗМІРІ 90X48 СМ.

Модель SFPR9604NR з колекції Dolce Stil Novo зможе здивувати любителів кулінарії як технологічною функціональністю, так і витонченим дизайном.

Інноваційним доповненням послужила система Smart Cooking з кольоровим сенсорним дисплеєм, яка включає в себе 50 автоматичних програм і 10 рецептів, що можна додати. Параметри рецептів можна міняти і заносити в пам'ять духовки. В налаштуваннях враховується вид продуктів і їх вага, а кожен режим дозволяє підібрати певну температуру і тривалість приготування страви для отримання найкращого результату.

Нові духові шафи Smeg - ідеальні домашні помічники. Пристрої об'ємом 85 літрів дають можливість відправляти в духовку відразу кілька страв різних розмірів, а потужна система вентилювання рівномірно розподіляє гаряче повітря на всіх рівнях.

90 cm Dolce Stil Novo ovens:

SFPR9604NR

Духова шафа, Dolce Stil Novo, Компактний 90 см, Термовентильований, Чорний, A+, Піролитичне очищення
Дізнатися більше

За чистоту духової шафи турбуватися також не варто: після приготування делікатесів простим натисканням кнопки можна запустити програму самоочищення духової шафи за допомогою піролізу. Духовка нагрівається майже до 500 ° C, і при цій температурі забруднення і жирові відкладення всередині неї перетворюються на попіл. Тепер ви можете забути про хімічні миючиі засоби назавжди!

Передові технологічні рішення відбилися не тільки на функціональності приладу, але і на його енергоефективності. Енергоспоживання приладу нижче на 10% в порівнянні з схожими моделями класу енергоефективності А.

Нові духові шафи з піролізом від компанії Smeg є ідеальним рішенням для вашої технологічною кухні. Завдяки унікальному і елегантному дизайну в стилі Made in Italy, гаджети не тільки стануть прикрасою вашого інтер'єру, але і поліпшать якість ваших страв.