УНІВЕРСАЛЬНА ІКОНА СТИЛЮ З БРИТАНСЬКИМ АКЦЕНТОМ
Пошук
Продукти

УНІВЕРСАЛЬНА ІКОНА СТИЛЮ З БРИТАНСЬКИМ АКЦЕНТОМ

Iconic, fun and trendy: now the toaster is ready to surprise with a British look.

SMEG ВИПУСТИВ ТОСТЕР ЗАБАРВЛЕННЯ ЮНІОН ДЖЕК - ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ ДИЗАЙНУ І ВСІХ ТИХ, ХТО ЦІНУЄ ЕСТЕТИКУ В РЕЧАХ.

Культовий, веселий, модний - тостер завжди був одним з найвиразніших продуктів серії «Стиль 50х» від SMEG. Здавалося б, здивувати вже нічим. Однак на світ виходить нова версія ексклюзивного забарвлення Юніон Джек: тостер з британською душею, пройнятий настроєм космополітизму. SMEG знову готовий підкорювати шанувальників дизайну і всіх тих, хто цінує естетику в речах.

Виразний британський дизайн, одягнувший знайомі всім округлі форми стандартного тостера Smeg на 2 скибочки, доповнив лінійку існуючих квітів серії, в яку вже входять: білий, чорний, червоний і хром для любителів сміливих кольорів, а також пастельні відтінки блакитного, зеленого, рожевого і кремовий колір для тих, кому цікавий більш вінтажний вид. Нове забарвлення підтверджує самостійну значимість тостера як важливого предмета інтер'єру, вписується в будь-яку навколишню обстановку, завдяки харизматичному зовнішньому вигляду, не без іронічної нотки.

Для того, щоб показати космополітичний і універсальний дух приладу, в якому знаходять відображення найрізноманітніші субкультури і часові пласти, SMEG пропонує відправитися в подорож, яка допоможе розкрити світоглядну основу і багатогранний творчий потенціал «героя оповідання».

Першим місцем дії історії, яку розповідає SMEG, стала звукозаписна студія Esagono. Незважаючи на те, що вона розташована в самому центрі італійської провінції Реджіо-Емілія, недалеко від головного офісу компанії SMEG, їй властива яскраво виражений міжнародний характер, завдяки багаторічній співпраці з закордонними артистами.

Тут, серед музичних інструментів, пультів і мікрофонів, тостер SMEG Юніон Джек знаходить точний контекст, що оспівує його музичну душу, що об'єднує і вільно парить. Студія звукозапису стає ідеальним місцем, де тостер виглядає «як у себе вдома». Тут він одночасно і об'єкт для показу, і один з важливих аксесуарів, які персоналізують студію, і функціональний прилад для тих, хто використовує простір навколо нього - безцінний союзник під час перерви на каву в процесі довгого звукозапису.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ, КОЛЬОРОВИЙ, КУЛЬТОВИЙ

Далі в процесі розкриття унікального характеру тостера SMEG Юніон Джек ми вирушаємо в Аполло (Apollo) - багатофункціональний простір в Мілані, що сполучає танцювальний клуб, бар, ресторан, а також житлові приміщення. Вінтажна атмосфера, поєднання минулого і сьогодення, де сувора елегантність розбавлена ​​веселим характером ігрової кімнати з усіма необхідними атрибутами: столом для гри в пінг-понг, відеоіграми і більярдом. У цьому оригінальному місці тостер SMEG Юніон Джек підтверджує концепцію вільної творчості. Продукт приємно дивує нас, коли виявляється поруч з порцеляновим чайником, і викликає посмішку, коли з'являється на столі для пінг-понгу, з яким його об'єднує грайливий і безпосередній характер.

Нагадуємо: мета нашої подорожі полягає в тому, щоб підкреслити виняткову універсальність тостера, його доречність в будь-якому інтер'єрі, де він представляє діалог культур, а також служить самовираженням тих, хто дотримується різних культурних установок: від любителів ретро до шанувальників поп-музики, що не проти розважитися з тематикою британського дизайну.

 

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН І ТРАДИЦІЙНИЙ ДУХ

Фінальний етап наших естетичних пошуків присвячений потребам тих, хто любить проявляти оригінальність, в тому числі в оформленні свого життєвого простору, а також цінує функціональність в поєднанні з надихаючим дизайном.

Потрібна атмосфера для демонстрації естетичних властивостей тостера була знайдена в Tenca & Associati. З цієї дизайн-студією, де поєднуються еклектика і традиція, SMEG розділяє певні риси свого ДНК. Спільні цінності, які об'єднують компанії, засновані на затвердження постійного діалогу між минулим, сьогоденням і майбутнім. Тут старовинні меблі та інструменти сусідять пліч-о-пліч з сучасними елементами, створюючи ідеальну контрастну обстановку для плавних форм і округлих ліній тостера Юніон Джек, стверджуючи його як об'єкт, що володіє самостійної значимістю у своїй рідній «британської» версії. Прилад доводить свою здатність адаптуватися до чистого і функціональному стилю і гармонійно доповнити його, завдяки забарвленню Юніон Джек, що має великий візуальний ефект.

 

Це віртуальна подорож відкрила для нас космополітичний характер нового тостера SMEG Юніон Джек. SMEG створив унікальний продукт, який став символом стилю, здатний надихати, спрямовувати і інтерпретувати навколишній простір і ціннісні установки його мешканців, не відмовляючись при цьому від технологічних характеристик. Ця здатність робить прилади бренду передовими.