СЕКРЕТ ІДЕАЛЬНОЇ КАВИ ВІД SMEG
Пошук
Продукти

СЕКРЕТ ІДЕАЛЬНОЇ КАВИ ВІД SMEG

The new CGF01 coffee grinder is the perfect tool for high quality grinding, without sacrificing on practicality and style.

СЕКРЕТ ІДЕАЛЬНОЇ КАВИ ВІД SMEG

Справжні кавомани знають, що при приготуванні кави кавомолка має визначальне значення, так як помел впливає на чистоту і збалансованість напою. Кавомолка Smeg CGF01- відмінне рішення для тих, хто перебуває в пошуку професійного подрібнювача в бездоганному стилі.

Плавні лінії, хромовані деталі і пастельні тони відразу виділяють кавомолку як частина колекції малої побутової техніки Smeg в стилі 50-х - відмінне доповнення до кавомашині-еспресо ECF01 і крапельної кавоварці DCF02!

Литий корпус з порошковим забарвленням стійкий до зовнішніх впливів і довго не втрачає свого первозданного вигляду, а конічні жорна з нержавіючої сталі подрібнюють зерна максимально однорідно, зберігаючи при цьому їх насичений смак і аромат.

Зручний важіль дозволяє вибрати режим помелу простим і інтуїтивно зрозумілим способом. На вибір користувачеві пропонується 30 різних варіантів. Так ви зможете отримати ідеальну консистенцію для підготовки напою в кавомашині-еспресо, гейзерній кавоварці, крапельної кавоварці або за допомогою френч-преса.

Знімні подрібнювачі забезпечують зручну і точну очистку, а система безпеки запобігає випадковому включенню машини, якщо контейнер для зерен знятий з гаджета.

Якщо ви любите випити чашечку еспресо на сніданок або ковток американо в другій половині дня - кавомолка Smeg CGF01 стане ідеальним інструментом для приготування улюблених напоїв! Прилад представлений в 6 кольорах, тому ви без зусиль знайдете рішення, яке ідеально впишеться в дизайн вашої кухні!