ПЛАНЕТАРНИЙ МИКСЕР ВІД SMEG ЗМІНЮЄ ПОГЛЯД НА КУХНЮ
Пошук
Продукти

ПЛАНЕТАРНИЙ МИКСЕР ВІД SMEG ЗМІНЮЄ ПОГЛЯД НА КУХНЮ

With its curved lines and its lively colours, the Smeg Stand Mixer reflects a creative spirit with a passion for cooking and Italian design.

ПЛАНЕТАРНІ МІКСЕРИ ВІД SMEG ЗМІНЮЄ ПОГЛЯД НА КУХНЮ

Планетарний міксер з колекції «Стиль 50-х» від SMEG - це любов з першого погляду для всіх тих, хто любить творчість на кухні. У його плавних формах і оригінальних кольорах втілені творчий дух і пристрасть до кулінарії, а також до гарних речей в цікавому дизайні. Дизайні, відзначеному міжнародних нагород - iF Design Award-2015 і Good Design Awards-2014.

Крім стильної зовнішності, планетарний міксер SMEG SMF01 має універсальну функціональністю. Кожна деталь цього приладу розроблена для того, щоб підкреслити його надійність, міцність і ефективність, що робить SMF01 ідеальним помічником на кухні із чималим набором функцій. 10 рівнів швидкості дозволяють налаштувати його саме так, як потрібно, функція плавного старту дозволяє почати змішувати інгредієнти м'яко і поступово, в той час як технологія планетарного обертання дозволяє досягти всієї поверхні місткою чаші (обсяг 4,8 літра, нержавіюча сталь), доводячи процес перемішування інгредієнтів до досконалості.

Завдяки плоскій насадці міксера, можна досгнути суміші будь-якої консистенції, в залежності від потреб кулінара, будь то: тісто для пирога або тісто для печива, пюре або фарш для котлет, база для чізкейку або глазур. А як щодо дріжджового тіста? Для цього підійде спеціальна насадка-гак, яка підготує відмінне тісто для хліба, ром-баби, випічки або піци. Якщо ж треба приготувати крем, збити яйця або білки - для цього є інший відповідний аксесуар, який відмінно впорається з тим, щоб приготувати досконалий торт або домашній майонез.

Крім того, ті, хто готує зі смаком і любить все італійське - зокрема, макаронні вироби, - вільні втілити найрізноманітніші рецепти в життя разом з 4 додатковими аксесуарами, що пропонують ще більше можливостей. Розкачати тісто, нарізати і додати форму фетучіні, лінгвіні або спагетті з ними буде зовсім нескладно.

Ретро-міксер від SMEG, з оригінальним дизайном і передовими технологіями, поєднує в собі пристрасть дизайнерської думки і кулінарної майстерності. Дизайнер і кухар виявляються в одному ряду, де вони обидва, захоплені своєю професією, створюють шедеври, збагачуючи їх своїм баченням і індивідуальним підходом, але не забуваючи істинного традиційного виконання. Так само і міксер Smeg, крім вдосконалення страв, створює гармонію форми і кольору на кухні.