НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ М'ЯКИМ ВКУСОМ ФІЛЬТРОВАНОЇ КАВИ!
Пошук
Продукти

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ М'ЯКИМ ВКУСОМ ФІЛЬТРОВАНОЇ КАВИ!

The Smeg filter coffee machine allowing you to prepare a deliciously aromatic, richly-flavoured coffee with the option of selecting the aroma intensity you prefer.

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ М'ЯКИМ ВКУСОМ ФІЛЬТРОВАНОЇ КАВИ!

Після вдалого запуску еспресо-кавомашини ECF01 компанія Smeg випустила новий пристрій для шанувальників ароматного напою - крапельну кавоварку DCF02. Цей дизайнерський пристрій в стилі 50-х років стане прикрасою інтер'єру, а також здивує своєю функціональністю.

Кавоварка - приємний компаньйон, який допомагає протистояти стресу від швидкого ритму життя. З її допомогою можна відволіктися від повсякденних справ, згадати про чашку кави на робочому місці або просто насолодитися смаком і ароматом обсмажених зерен при виході з будинку.

Пристрій поєднує в собі високий рівень продуктивності з унікальним дизайном, що робить DCF02 яскравим предметом інтер'єру і підкреслює прихильність бренду до пошуку гармонії між привабливими формами побутової техніки та її першокласними технічними компонентами.

 

Кавоварка DCF02 Smeg оснащена безліччю функцій, які дозволяють регулювати її «під себе». Пристрій має функцію Aroma (регулювання міцності кави від інтенсивного до делікатного), світлодіодним цифровим дисплеєм, годинником і таймером з функцією автоматичного запуску приготування кави. Остання функція буде особливо цінуватися тими, хто любить прокидатися під аромат гарячої кави.

Завдяки функції 4 чашки, ви можете відразу, одним натисканням кнопки, приготувати каву для своїх гостей. Варто зауважити, що кавоварка оснащена скляним глечиком, який може наповнити до 10 чашок.

Приємним доповненням до ароматного напою стане функція Підтримка тепла. Вона забезпечує оптимальну температуру кави протягом 40 хвилин, тому ви можете насолоджуватися чашкою теплого кави навіть через деякий час після його приготування.

Крапельна кавоварка DCF02 доступна в чорному, червоному, білому і кремовому кольорах, в пастельних відтінках - блакитному і зеленому, а також у кольорі «нержавіюча сталь». Прилад стане вдалим вибором для гурманів, які починають день з чашки кави. А його технологічність задовольняє найсуворішим запитам сучасних споживачів щодо функціональності і продуктивності.

Деталі, які дійсно мають значення для лінійки приладів, які можуть задовільнити функціональні і естетичні потреби сучасного споживача.

Дізнайтеся які доступні кольори:

DCF02PBEU

З фільтром, Пастельный голубой, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

DCF02CREU

З фільтром, Кремовий, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

DCF02PGEU

З фільтром, Пастельный зеленый, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

DCF02WHEU

З фільтром, Білий, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

DCF02BLEU

З фільтром, Чорний, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

DCF02RDEU

З фільтром, Червоний, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

DCF02SSEU

З фільтром, Нержавіюча сталь, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше