БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ГАДЖЕТ ВІД SMEG
Пошук
Продукти

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ГАДЖЕТ ВІД SMEG

You don’t need a professional barista to achieve the perfect foam: the Smeg milk frother prepares hot and cold drinks to rival even the best coffee shop in an instant.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ГАДЖЕТ ВІД SMEG

Поповнюючи лінійку кавових гаджетів, італійський бренд Smeg представив новинку для любителів оригінальних напоїв. Вспінювач молока MFF01 втілить в реальність мрії про смачний і бадьорий початок дня.

Прилад оснащений 6 автоматичними режимами, а також функцією ручного управління для легкого і безпечного приготування напоїв різної температури і насиченості. Гарячий шоколад або холодний фраппе, капучино з густою пінкою або ніжний латте - спінювач від Smeg здатний на багато що!

Smeg MFF01 - це набагато більше, ніж простий капучинатор. Рівномірні рухи вінчика в режимі «Шоколад» за кілька хвилин перетворюють всього два інгредієнти, молоко і шматочки шоколаду, в густий ароматний напій, який зігріє вас в холодну пору року або стане ідеальним варіантом десерту. Також за допомогою цього гаджета можна приготувати чай, трав'яні відвари і інші розчинні гарячі напої, наприклад, матчу або ячмінну каву.