ЛЕГЕНДАРНИЙ ХОЛОДИЛЬНИК FAB50 СТАВ ЩЕ БІЛЬШ ДОВЕРШЕНИМ
Пошук
products

ЛЕГЕНДАРНИЙ ХОЛОДИЛЬНИК FAB50 СТАВ ЩЕ БІЛЬШ ДОВЕРШЕНИМ

ЛЕГЕНДАРНЫЙ ХОЛОДИЛЬНИК FAB50 СТАЛ ЕЩЕ СОВЕРШЕННЕЕ

Гамма кольорів холодильників FAB50 включає 4 оригінальних відтінка: пастельний блакитний, пастельний зелений, чорний і червоний, - а також 3 стандартних: білий, кремовий, сріблястий. Така приваблива розширена палітра кольорів зможе задовільнити запити тих, хто ґрунтовно підходить до питання оформлення дизайну інтер'єру.

Основні зміни торкнулися внутрішнього наповнення холодильника. Нове обрамлення полиць виконано зі сріблястої фурнітури, самі вони мають закруглену форму, що збільшує елегантність побутового гаджета. У модельному ряду представлені холодильники з варіантами петель як з правого, так і з лівого боку, що дозволяє максимально оптимізувати кухонний простір.

Продуктивність FAB50 була також поліпшена: тепер холодильник відноситься до класу енергоспоживання А ++. Це дозволяє економити до 40% електроенергії в порівнянні з класом А, зберігаючи максимальну ефективність. Холодильне відділення із зоною збереження свіжості (Fresh Zone) дозволяє підтримувати оптимальну температуру для зберігання таких продуктів, як м'ясо, риба, молоко. Завдяки цьому продукти залишаються свіжими максимально довго.

При своїй високій продуктивності FAB50 не вимагає складного догляду. Система No-Frost запобігає утворенню інею, а також цвілі і неприємних запахів як в холодильному, так і в морозильній відділеннях. Світлодіодне освітлення забезпечує яскравий і приємний для ока світло, а також служить набагато довше, ніж галогенні або люмінесцентні лампи.

З новим FAB50 Smeg демонструє свою прихильність до вдосконалення побутової техніки, а також підкреслює основну цінність компанії, яка полягає в гармонії технологій і унікального дизайну Made in Italy.