КРАСОТА И ТЕХНОЛОГИЧНОСТЬ В ОДНОМ ПРИБОРЕ
Пошук
Продукти

КРАСА І ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ В ОДНОМУ ПРИЛАДІ

Elegant, functional and eclectic: Smeg’s new Full Color stand mixers boast a range of brilliant glossy hues for a full colour effect

У колекції легендарних планетарних міксерів Smeg поповнення: до значного асортименту квітів додався довгоочікуваний SMF13WHEU, міксер білого кольору зі скляною чашею! Крім того бренд представив нову версію червоного, чорного і кремового міксерів: моделі нової версії SMF03 відрізняються ще більш виразним колірним рішенням і розширеним функціоналом.

Універсальний гаджет на підставці стане вашим незамінним помічником і дозволить займатися своїми справами, поки тісто неспішно і ефективно замішується в його елегантному корпусі. Цей стильний планетарний міксер стане ідеальним вибором для того, щоб освіжити кухню і зробити її особливою, завдяки знайомому ретро-дизайну, яким так славиться бренд Smeg.

Матова чаша з загартованого скла з чіткими градуйованими відмітками дозволить змішувати інгредієнти і не задіяти додаткової посуду. Чаша має об'єм 4.8 літра, а її прозорість дає можливість спостерігати за процесом змішування без перешкод і бути впевненим в правильних пропорціях. Догляд за пристроєм також не викликає ускладнень: чашу міксера і насадки можна мити в посудомийній машині. Крім того, скляну чашу можна поміщати як в мікрохвильову піч, так і в холодильну камеру - в залежності від потреб кулінара.

У стандартну комплектацію всіх нових планетарних міксерів входить насадка з гнучкими краями, яка ідеально підходить для приготування крему і змішування м'яких інгредієнтів. Крім того була оптимізована форма насадки-віночка, щоб ідеально досягати всіх стінок чаші і успішно працювати навіть з малими обсягами інгредієнтів.

Крюк для замішування щільного тіста (дріжджового) і плоский віночок для м'якого тесту (листкового) також включені в комплект насадок. Модель має 800-ватної потужністю, як і всі планетарні міксери бренду. Це забезпечує високу продуктивність приладу, в той час як 10 різних швидкостей сприяють рівномірному і послідовному змішуванню інгредієнтів.

Планетарний міксер Smeg в ретро-стилі стане хорошим доповненням до білої посудомойке ST2FABWH, ретро-холодильника FAB28RWH3 і варильного центру з індукцією серії Victoria TRA90WH9. Не бійтеся поєднувати міксер і з іншими яскравими моделями бренду. Незалежно від того, що ви виберете, ви отримаєте унікальне поєднання стилю і якості від компанії Smeg.

SMF03RDEU

Планетарний міксер, 800 Вт, Червоний, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

SMF03BLEU

Планетарний міксер, 800 Вт, Чорний, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

SMF03CREU

Планетарний міксер, 800 Вт, Кремовий, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше