КАВА З ІТАЛІЙСЬКИМ АКЦЕНТОМ!
Пошук
Продукти

КАВА З ІТАЛІЙСЬКИМ АКЦЕНТОМ!

Smeg presents the new espresso coffee machines Smeg 50's style. Available in cream, red, black and pastel blue.

КАВА З ІТАЛІЙСЬКИМ АКЦЕНТОМ!

Італійська пристрасть до кавових напоїв надихнула SMEG на нову розробку. Нарешті можна насолодитися справжньою італійською кавою, немов з ресторану, не покидаючи свого будинку! Аромат справжнього еспрессо, смак вершкового капучино або теплого молока, - все це складові «ідеального напою дня», який буде приготовлений в затишній домашній атмосфері. SMEG розширює асортимент своєї колекції малої техніки в стилі ретро і додає туди нову кавоварку еспресо ECF01. Традиційна італійська культура пиття кави входить в будинку російських споживачів, завойовуючи симпатії найвимогливіших любителів еспресо.

Провідний італійський виробник побутової техніки добре знає смаки справжніх гурманів цього напою: з новинкою від SMEG вони зможуть відпочити за чашкою свіжозвареної кави, смак якого, безсумнівно, оцінять. У кавоварках еспресо від SMEG можна використовувати як мелену каву, так і PaperPods (Paper Pods - запресована між двома шарами фільтрувального паперу порція меленої кави). Відрізняє нову кавоварку SMEG і нова система нагріву - термоблок, - яка сприяє більш швидкому і точному контролю температури води. Завдяки тиску в 15 бар, кавоварка еспресо ECF01 гарантує найкращу продуктивність для ідеальної чашки еспресо.

Розширює функціонал кавоварки вбудована система для приготування капучино, яка змішує пар, воду і молоко, забезпечуючи щільну кремоподібну піну, так що користувач може насолодитися цим напоєм чудової якості в домашніх умовах. А знімний піддон дає можливість приготувати каву у високій склянці, що робить ECF01 ще більш універсальною.

Подбавши про високу технологічність приладу, SMEG розробив нову кавоварку з дотриманням всіх культових елементів «Стилю 50х». Блискучий корпус доступний у характерних для серії кольорах , - в той час як тримач фільтра з нержавіючої сталі і хромована основа завершують його стильний образ. Швидка і проста у використанні, завдяки кнопкам на панелі управління, кавоварка SMEG стане вашим кращим другом, коли прийде час кава-паузи.

SMEG вміло поєднує у своїх приладах дизайн і технології на протязі вже більше 65 років, створюючи стильну побутову техніку з яскраво вираженим італійським характером, яка займає центральне місце в будинках по всьому світу.