ІДЕАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК У ОРИГІНАЛЬНОЇ УПАКОВЦІ
Пошук
Продукти

ІДЕАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК У ОРИГІНАЛЬНОЇ УПАКОВЦІ

Whether it's a gift for someone special or even for yourself, the elegance of the HBF01 hand blender, the newest addition to the 50's Style Product Range, is the perfect choice.

Чи шукаєте Ви подарунок для близької людини або для себе, елегантний погружний блендер HBF01 - недавно обновив колекцію «Стиль 50х» - буде відмінним вибором: той же дизайн і функціональність, але в особливій подарунковій упаковці.

Прилад доступний в чотирьох кольорах - кремовому, чорному, червоному і пастельно блакитному - і для кожної версії пропонується ексклюзивна упаковка, відповідно до відтінку пристрою. Вишукана «оболонка» допомагає підкреслити незвичність цього елегантного і корисного подарунку.

 

Крім привабливого дизайну, для погружного блендеру HBF01 визначальною залишається функціональність. Завдяки ергономічній і неслизкій ручці, зручному розташуванню перемикача швидкості, а також функції Turbo, яка дозволяє досягати потужності в 700 Вт блендер буде надійним і високотехнологічним помічником в кулінарній справі. Універсальність приладу дозволяє творчо підійти до будь-яких завдань: блендер може змішувати і подрібнювати всі види фруктів і овочів, навіть найжорсткіші текстури, отримуючи з них однорідні, кремоподібні суміші. Настільки високі результати досягаються, завдяки лезам з нержавіючої сталі, а також ексклюзивної системі FLOWBLENDT ™, яка дозволяє легко змішувати інгредієнти найкращим чином в будь-яких ситуаціях.

Погружний блендер Smeg HBF01, який можна купити окремо від аксесуарів (на відміну від блендера HBF02 - який пропонує їх в комплекті), покликаний стати новою зіркою на стильній і функціональній кухні!

HBF01PBEU

Погружной блендер, Пастельный голубой, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

HBF01CREU

Погружной блендер, Кремовий, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

HBF01RDEU

Погружной блендер, Червоний, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

HBF01BLEU

Погружной блендер, Чорний, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше