ІДЕАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК У ОРИГІНАЛЬНОЇ УПАКОВЦІ
Пошук
products

ІДЕАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК У ОРИГІНАЛЬНОЇ УПАКОВЦІ

Чи шукаєте Ви подарунок для близької людини або для себе, елегантний погружний блендер HBF01 - недавно обновив колекцію «Стиль 50х» - буде відмінним вибором: той же дизайн і функціональність, але в особливій подарунковій упаковці.

Прилад доступний в чотирьох кольорах - кремовому, чорному, червоному і пастельно блакитному - і для кожної версії пропонується ексклюзивна упаковка, відповідно до відтінку пристрою. Вишукана «оболонка» допомагає підкреслити незвичність цього елегантного і корисного подарунку.

 

Крім привабливого дизайну, для погружного блендеру HBF01 визначальною залишається функціональність. Завдяки ергономічній і неслизкій ручці, зручному розташуванню перемикача швидкості, а також функції Turbo, яка дозволяє досягати потужності в 700 Вт блендер буде надійним і високотехнологічним помічником в кулінарній справі. Універсальність приладу дозволяє творчо підійти до будь-яких завдань: блендер може змішувати і подрібнювати всі види фруктів і овочів, навіть найжорсткіші текстури, отримуючи з них однорідні, кремоподібні суміші. Настільки високі результати досягаються, завдяки лезам з нержавіючої сталі, а також ексклюзивної системі FLOWBLENDT ™, яка дозволяє легко змішувати інгредієнти найкращим чином в будь-яких ситуаціях.

Погружний блендер Smeg HBF01, який можна купити окремо від аксесуарів (на відміну від блендера HBF02 - який пропонує їх в комплекті), покликаний стати новою зіркою на стильній і функціональній кухні!

HBF01PBEU

Погружной блендер, Пастельный голубой, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

HBF01CREU

Погружной блендер, Кремовий, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

HBF01RDEU

Погружной блендер, Червоний, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше

HBF01BLEU

Погружной блендер, Чорний, Стиль 50-х г.г.
Дізнатися більше