Вбудовувані кавомашини Smeg
Пошук
Продукти

ВАША ЛЮБОВ ДО КАВИ СТАНЕ ЩЕ МІЦНІШЕ!

Вбудовувані кавомашини Smeg

Ранок кожної людини починається з улюбленого заняття, яке бадьорить і задає тон на весь робочий день. Як показують наукові дослідження, багато людей починають свій день саме з чашечки доброї кави. Оживляючий напій встиг завоювати серця мільйонів, і сьогодні ви можете вибрати з безлічі його інтерпретацій: еспресо, капучіно, флет уайт, американо - і багатьох інших видів.

Для того щоб можна було насолодитися всією різноманітністю кави не тільки в кав'ярні, а й вдома, Smeg випустив нові моделі вбудованих автоматичних кавоварок. З їх допомогою ви зможете змінювати ваші уподобання кожен день: у пристрої 13 видів запрограмованих напоїв і варіантів помелу.

Справжні гурмани оцінять не тільки функціональність приладу - їх не залишить байдужими і сучасний дизайн кавомашини, оновити серії бренду Dolce Stil Novo, Classica і Linea. Її елегантний італійський стиль виражається в відмінному поєднанні естетики та передових технологій. Новий сенсорний кольоровий TFT-дисплей, який замінює ЖК-дисплей на попередній моделі, практичний і інтуїтивно зрозумілий для будь-якого користувача.

Приємною знахідкою стане функція настройки до 6 різних профілів. Кавомашина «запам'ятає» улюблений напій кожного члена вашої родини! Всього за кілька секунд ви зможете вибрати не тільки певний напій, але і кількість кавових зерен, відрегулювати подачу пінки і температуру.

Завдяки новим кавових машин від Smeg ваша кухня перетворюється в професійний кава-бар, де ви можете насолодитися чашечкою улюбленого напою в будь-який час дня!

built-in coffee machines

Fully automatic frameless coffee machine:

CMS4604NR

Кавамашини, Dolce Stil Novo, Автоматична кавамашина, Чорний
Дізнатися більше

CMS4604NX

Кавамашини, Dolce Stil Novo, Автоматична кавамашина, Чорний
Дізнатися більше

CMS4303X

Кавамашини, Classica, Автоматична кавамашина, Нержавіюча сталь
Дізнатися більше

CMS4104S

Кавамашини, Linea, Автоматична кавамашина, Сріблястий
Дізнатися більше

CMS4104N

Кавамашини, Linea, Автоматична кавамашина, Чорний
Дізнатися більше