ВАРИЛЬНІ ЦЕНТРИ SMEG В КОЛЬОРАХ ПОРТОФІНО
Пошук
products

ВАРИЛЬНІ ЦЕНТРИ SMEG В КОЛЬОРАХ ПОРТОФІНО

ВАРИЛЬНІ ЦЕНТРИ SMEG В КОЛЬОРАХ ПОРТОФІНО

Портофіно - дивовижне місце в оточенні оливкових гаїв, дорогоцінний камінь самою захоплюючої бухти затоки Тігулліо. Це місце в Лігурії добре відомо для вищого суспільства, тут поселилися ті, хто шукає справжню красу і автентичність. Але головна привабливість Портофіно полягає в багатстві його природної спадщини: в яскравих відтінках і запаху моря, гармонії архітектури з оточуючими деревами і їх відображеннями в бірюзовою воді, зануреними в незайману природу свого мису.

Оливковий, червоний, жовтий, помаранчевий, антрацит, чорний, нержавіюча сталь і білий - саме ці ефектні кольору, застигли яскравим феєрверком між небом, землею і морем, були обрані італійським брендом для своєї нової колекції виручених центрів з однойменною назвою.

 

Обираючи варильний центр Portofino не тільки через його харизматичний дизайн, але і за значну місткість (115 літрів). Особлива конструкція духової шафи з заокругленими кутами забезпечує максимально можливу теплову ізоляцію і, отже, кращі енергетичні характеристики на ринку, відповідають класу A +. Незважаючи на його великий обсяг, час попереднього нагрівання скорочується до 50% в порівнянні з традиційною духовкою.

Піч оснащена трьома конвекторами з модернізованими двигунами, які збільшують і покращують продуктивність приготування. Вони роблять температуру однорідної у всій внутрішній камері, дозволяючи вашим блюдам нагріватися рівномірно, як в професійних печах.

Інтуїтивно зрозумілий РК-дисплей дозволяє користувачеві точно контролювати всі встановлені параметри, а також керувати 20 автоматичним програмам приготування їжі. Велике оглядове скло дверцят робочої камери і потужне внутрішнє освітлення забезпечують максимальну видимість процесу приготування їжі, навіть якщо зайняті всі 5 рівнів духової шафи.

Варильні центри Portofino доступні в версіях з функцією парової очищення, або з очищенням «Піроліз» в поєднанні з газовою або індукційною варильної поверхнею. Газові панелі оснащені чавунними гратами, які покривають всю верхню поверхню плити, які гарантують міцність і стійкість з плином часу. Такий лаконічний і ергономічний дизайн надає варильних центрам серії вид професійної техніки з таким же серйозним підходом до завдань кулінарії.

SMEG стверджує: тепер ваша плита може бути такою ж яскравою і барвистою, як і вся ваша кухня.