ВАКУУМАТОР SMEG: ЭВОЛЮЦИЯ НА КУХНЕ
Пошук
Продукти

ВАКУУМАТОР SMEG: ЕВОЛЮЦІЯ НА КУХНІ

The flavours, aromas and nutritional value of any food, solid or liquid, cooked or raw, are all intact thanks the Vacuum Drawer.

На радість шанувальників здорового харчування, в дизайнерських серіях SMEG - Classica, Dolce Stil Novo і Linea - з'явився інноваційний прилад: вбудований вакууматор. У ньому використовується спеціальна технологія автоматичного видалення повітря - до 99,9%, - oщо реєстрація за допомогою спеціального датчика, що значно перевищує показники традиційних процесів вакуумування. Ця технологія дозволяє продуктам зберігатися в три рази довше і залишає їх смакові і ароматичні властивості незмінними, а також пропонує передові способи приготування страв, як в ресторанах високої кухні. Давайте вивчимо, як це працює.

Для чого використовується вакуумна герметизація?

Після повного видалення повітря з мішка-контейнера утворюється вакуум захищає їжу від пилу і бактерій, а також блокує процес окислення. Таким чином аромат і харчова цінність продуктів, - твердих або рідких, приготованих або сирих, - все залишається незмінним. Це дуже практичний спосіб приготування корисних страв, які на смак виходять такими ж, якби вони були зроблені зі свіжих інгредієнтів.

Продукти харчування в вакуумній упаковці зберігаються в середньому в 3 рази довше, як при кімнатній температурі, так і в холодильнику; якщо вони до того ж заморожені, то всі бактерії знищуються, і продукти можна зберігати місяцями, зберігаючи всі смакові якості і консистенцію.

Крім використання в консервації, вакуумна герметизація дуже затребувана в секторі громадського харчування, особливо в ресторанах високої кухні, оскільки дає можливість готувати їжу при низькій температурі (су-від), зберігаючи аромати, соки і живильні речовини інгредієнтів і надаючи страві консистенцію і аромат, який неможливо досягти за допомогою традиційних методів приготування. У вакууматора є й інші цікаві області застосування: наприклад, м'ясо може бути замаринуване і витримано за набагато коротший термін, тому що під час процесу вакуумної герметизації м'ясні волокна розслабляються і поглинають приправи набагато швидше.

Завдяки своїй багаторічній експертизі Smeg втілив цю інноваційну філософію питань зберігання та приготування їжі в своєму новому вакууматора: приладі з чудовими технічними характеристиками і виконаному в елегантному дизайні, який можна використовувати для високоефективної герметизації твердих і рідких харчових продуктів.

 

Вакууматор SMEG: відмінні риси

 

 На радість шанувальників здорового харчування, в дизайнерських серіях SMEG - Classica, Dolce Stil Novo і Linea - з'явився інноваційний прилад: вбудований вакууматор. У ньому використовується спеціальна технологія автоматичного видалення повітря - до 99,9%, - що реєструється за допомогою спеціального датчика, що значно перевищує показники традиційних процесів вакуумування. Ця технологія дозволяє продуктам зберігатися в три рази довше і залишає їх смакові і ароматичні властивості незмінними, а також пропонує передові способи приготування страв, як в ресторанах високої кухні. Давайте вивчимо, як це працює.

Для чого використовується вакуумна герметизація

Після повного видалення повітря з мішка-контейнера утворюється вакуум захищає їжу від пилу і бактерій, а також блокує процес окислення. Таким чином аромат і харчова цінність продуктів, - твердих або рідких, приготованих або сирих, - все залишається незмінним. Це дуже практичний спосіб приготування корисних страв, які на смак виходять такими ж, як якщо б вони були зроблені зі свіжих інгредієнтів.

Продукти харчування в вакуумній упаковці зберігаються в середньому в 3 рази довше, як при кімнатній температурі, так і в холодильнику; якщо вони до того ж заморожені, то все бактерії знищуються, і продукти можна зберігати місяцями, зберігаючи всі смакові якості і консистенцію.

Крім використання в консервації, вакуумна герметизація дуже затребувана в секторі громадського харчування, особливо в ресторанах високої кухні, оскільки дає можливість готувати їжу при низькій температурі (су-від), зберігаючи аромати, соки і живильні речовини інгредієнтів і надаючи страві консистенцію і аромат, який неможливо досягти за допомогою традиційних методів приготування. У вакууматора є й інші цікаві області застосування: наприклад, м'ясо може бути замариноване і витримано за набагато коротший термін, тому що під час процесу вакуумної герметизації м'ясні волокна розслабляються і поглинають приправи набагато швидше.

Завдяки своїй багаторічній експертизі Smeg втілив цю інноваційну філософію питань зберігання та приготування їжі в своєму новому вакууматора: приладі з чудовими технічними характеристиками і виконаному в елегантному дизайні, який можна використовувати для високоефективної герметизації твердих і рідких харчових продуктів.

Вакууматор SMEG: відмінні риси

Вакууматор, пропонований італійським брендом, виготовлений з харчової нержавіючої сталі inox з кришкою із загартованого скла і поєднує в собі надійність і естетичність: ідеальний баланс, витриманий в традиції SMEG. Висота вакууматора становить всього 135 мм, а кут відкривання кришки доходить до 65 градусів, що робить його більш гнучким у використанні. Прилад має самоблокувалися напрямні, що запобігають його випадкове закриття. Достатня місткість ящика означає, що він може обробляти їжу по одній або по дві порції за раз.

Ще одна особливість вбудованого вакууматора SMEG - три рівня відкачування повітря: «делікатний», «середній» і «високий», - а також функція «шеф-кухар» для маринування і дозрівання продуктів. Після вибору кращою інтенсивності вакуумирования мішки запечатуються в двохетапного фазі, щоб виключити ризик неповного запечатування і недостатнього формування вакууму.

До свого пристрою Smeg пропонує широкий асортимент пакетів і контейнерів для зберігання та приготування їжі, виготовлених з безпечних для харчових продуктів полімерів найвищої якості, що не містять ПВХ і BPA (бісфенол).

Вакууматор від Smeg - це еволюція на кухні і продукт з дотриманням високих стандартів стилю і кращих італійських технологій.

CPV115S

Підігрівач посуду, Linea, Вакууматор, 15 см, Сріблястий
Дізнатися більше

CPV315X

Підігрівач посуду, Classica, Вакууматор, 15 см, Нержавіюча сталь
Дізнатися більше

CPV615NR

Підігрівач посуду, Dolce Stil Novo, Вакууматор, 15 см, Чорний
Дізнатися більше

CPV615NX

Підігрівач посуду, Dolce Stil Novo, Вакууматор, 15 см, Чорний
Дізнатися більше