Mini Kettle | Smeg Russia
Пошук

Прекрасний і барвистий дизайн

Міні-чайник Smeg KLF05 з лінії 50-х з його витонченим і барвистим зовнішнім виглядом є культовим предметом з безпомилковим дизайном, створеним Раффаелло Манджіаротті і Маттео Баццікалупо (Deepdesign). Завдяки своєму компактному розміру він ідеально підходить для доповнення будь-якого інтер'єру, навіть якщо простір обмежений.

Поп душа

Поп-душа чайника KLF05 відбивається в різноманітності доступних кольорів: пастельні тони, такі як кремовий, зелений, рожевий і блакитний, і сміливі відтінки, такі як червоний, чорний і білий, підкреслюють хромоване підставу і деталі з нержавіючої сталі носика і двохпозиційні регулятори.

Невеликий і стильний

Міні-чайник Smeg з потужністю 1400 Вт і об'ємом 0,8 літра зводить до мінімуму втрати води. Він підходить для різних приміщень, таких як домашній офіс і вітальні, а також може надати стильний вигляд готельним номерам. Подвійна стінка з нержавіючої сталі всередині зберігає температуру води довше, а пластикова зовнішня стінка холодніше на дотик.

Легко і безпечно

Smeg не відмовляється від комфорту: практична основа з можливістю з'єднання на 360 градусів спрощує використання, а ніжки, що не ковзають, гарантують стійкість. Крім того, ручне відкривання під кутом 80 градусів призначене для легкого наповнення чайника.

Швидкий і надійний міні-чайник Smeg KLF05 гарантує безпечне використання: він автоматично відключається при досягненні точки кипіння, а також в разі нестачі води або відділення корпусу від підставки.

Ікона стилю

Новачок в домі від Smeg ідеально підходить для того, щоб підкреслити будь-яке середовище стильним приладом, завжди привертати до себе увагу, як окремо так і в поєднанні з іншими продуктами в стилі 50-х.