Environmental Policy - ПОЛИТИКА ОХРАНЫ ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ
Пошук

SMEG І ЕКОЛОГІЯ

Штаб-квартира Smeg, побудована за проектом відомого архітектора Гвідо Каналі, завоювала «Золоту медаль італійської архітектури» на Трієнале в Мілані. На території офісу відтворений ландшафт місцевої низини, де на 30-33% території було посаджено майже 4 000 дерев, які створюють свого роду заповідник, що охороняється, що в черговий раз демонструє ставлення Smeg до навколишнього середовища і до місцевих жителів.

Відповідальне проектування

Духові шафи, варильні поверхні, кавомашини, варильні центри, посудомийні, пральні та сушильні машини, витяжки, мийки, холодильники та морозильні камери - всі прилади Smeg спроектовані виходячи з екологічних міркувань.

Особлива увага приділяється вибору матеріалів, таких як сталь, скло, алюміній, латунь, матеріали що підлягають вторинній переробці.

Також з метою поліпшення впливу на навколишнє середовище, вся продукція Smeg проведена відповідно до європейських нормативів RoHS і REACH, що регулюють якість та безпеку використовуваних матеріалів.

Директива RoHS встановлює жорсткі обмеження на використання небезпечних матеріалів і речовин, таких як свинець, кадмій, ртуть, хром VI, полібромовані дифеніли (ПБД) і полібромовані дифенілові ефіри (ПБДЕ).

REACH

Положення REACH стосується поводження з хімічними речовинами і направлено на забезпечення максимального захисту здоров'я людини і навколишнього середовища.

Турбота про навколишнє середовище

Соціальна відповідальність Smeg, а також турбота про навколишнє середовище проявляються в слідуванні політиці ЯЗБП (Якість, Здоров'я, Безпека, Природа) в строгому погодженні з відповідними стандартами UNI EN ISO 9001, UNI EN ISO 14001 та OHSAS 18001. Це три сумісних стандарти, для легкої інтеграції в три системи управління.

UNI EN ISO 9001 - стандарт, який регламентує вимоги до системи управління якістю, допомагаючи компаніям оптимізувати процеси виробництва і управління, що забезпечує більш ефективну реалізацію продукції і дозволяє максимально задовільнити запити споживача.

UNI EN ISO 14001 - норматив, який встановлює вимоги до системи управління екологічною безпекою, спрямована на оптимізацію використання енергетичних і природних ресурсів, а також впровадження системи контролю утилізації відходів.

OHSAS 18001 - сертифікація, яка свідчить про добровільне застосування компанією системи управління організацією праці (безпека і здоров'я робітників).

Екологічні прилади

Висока продуктивність і низьке споживання - характеристики всіх приладів Smeg: духових шаф, варильних поверхонь, посудомийних і прально-сушильних машин, холодильників і кавоварок. Особлива увага приділяється присвоєню приладам найвищого класу енергоефективності, щоб допомогти навколишньому середовищу і поліпшити якість життя.

ПРО БРЕНД

 

Італійський виробник побутової техніки

Дізнатися більше
ПРЕМІЇ І НАГОРОДИ

Smeg був відзначений безліччю премій і нагород

Дізнатися більше