Велика побутова техніка
ПРОДУКТИ

Велика побутова техніка

Продукція Smeg завжди відрізняється дизайном і увагою до деталей, ергономічністю і функціональністю, а для створення приладів використовуються кращі матеріали, що гарантує довгий термін служби.

Дізнайся більше
Вниз
Мала побутова техніка
ПРОДУКТИ

Мала побутова техніка

Оберіть з нашого культового асортименту чайників, тостерів, міксерів, блендерів, соковижималок та кавоварок колір, що відповідає вашій індивідуальності та простору.

Дізнайся більше
Вниз
Мала побутова техніка Smeg and Dolce&Gabbana
СПЕЦІАЛЬНІ ПРОДУКТИ

Smeg и Dolce&Gabbana

Dolce & Gabbana і Smeg об'єднали свої креативні розробки для створення спеціальної колекції - все моделі в якій стали витворами мистецтва.

Дізнайся більше
Вниз
Smeg - технології та стиль
КОМПАНІЯ

Технології та стиль

Smeg - це італійський виробник побутової техніки, головний офіс якого знаходиться в місті Гуасталла на півночі Італії в провінції Реджо Емілія.

Дізнайся більше
Вниз

Витвір мистецтва

Dolce & Gabbana і Smeg об'єднали свої креативні розробки для створення спеціальної колекції - в якій всі моделі це витвори мистецтва. Незважаючи, що компанії працюють в різних індустріях, їх об'єднують спільні цінності та чудовий досвід, затверджений знаком Made in Italy. В їх бізнесах багато спільного, заснованого на сімейності та  італійському корінню, вони глибоко поважають традиції, а їх креативність дозволяє вміло поєднувати краще з різних епох, знаходити оригінальність і вражати.

Дізнайся більше

Обери свій стиль

Для Smeg стиль має особливе значення, адже саме за допомогою свого зовнішнього вигляду продукт взаємодіє з навколишнім світом і навпаки.

В кожному приладі Smeg особлива увага приділяється деталям, дизайну і вибору матеріалів. Техніка Smeg займає центральне місце в будинку, дозволяючи її власникам проявити свою індивідуальність.

Внутрішньої студії дизайну Smeg, слідуючи своїй філософії, поєднуючи останні технології і ексклюзивний стиль, вдається створювати по справжньому зразкові прилади.

Обери свій стиль