Logo Smeg

НОВИЙ РУЧНИЙ БЛЕНДЕР SMEG: НАСОЛОДЖУЙСЯ НА КУХНІ

THE NEW SMEG HAND BLENDER: HAVING FUN IN THE KITCHEN UA

11/09/2017

Найсмачніший суп з гарбузового пюре, хрусткий смак рибних пельменів з картопляним пюре, солодкий ягідний джем, щоб прикрасити ванільне морозиво: Ваші гості будуть в захваті від смачного, чудового обіду, який ви готували в найкоротші терміни. Завдяки своїй універсальності та зручності використання новий ручний блендер HBF02 з лінії 50 стилів дозволяє створювати рецепти різного роду з таким стилем креативності та стилю, який завжди розрізняв продукти Smeg.

Зроблений бути довговічним, функціональним та ідеально зібраний блендер HBF02 - це невід'ємний домашній прилад для швидкого та розумного приготування. Зручний контроль швидкості у верхній частині рукоятки полегшує роботу, тоді як функція Turbo забезпечує максимальну потужність двигуна потужністю 700 Вт. Новий прибор сімейства Smeg також може змішувати та нарізати навіть найжорсткіші фрукти та овочі, завжди гарантуючи найкращі результати з точки зору м'якості та стійкості до смаку. Елементи перемішування з нержавіючої сталі в поєднанні з ексклюзивною системою FLOWBLEND тм забезпечують чудові результати різання та легку підготовку. Сучасні технології Smeg у поєднанні з унікальним дизайном та ретро-витвір колекції стилю 50-х років роблять цей маленький пристрій справді декоративним елементом і арт об'єктом, що передає сильну особистість, здатний створювати грайливу атмосферу на кухні з чотирма відмінними кольорами: червоним, кремовим, блакитним та чорним. Кулінарія для себе, вашої родини чи друзів - це завжди веселий і стимулюючий досвід.

Дзнатися більш детально або купити новинку можна в магазинах партнерів або в офіційному інтернет магазині СМЕГ smeg-store.com.ua