Logo Smeg

Сицилія це моя любов

#DGSICILYISMYLOVE

05/04/2017

Для того, щоб відсвяткувати світову прем'єру ексклюзивної колекції малих приладів «Сицилія - це моя любов», світова прем'єра, компанія SMEG запросила друзів і спеціальних гостей взяти участь в ексклюзивній вечірці в Метрополі Dolce&Gabbana в Мілані.

Sicily is my love

Dolce & Gabbana і Smeg об'єднали свої творчі душі, створюючи унікальні проекти, оригінальні вироби Made in Italy, таких як Сицилія -  це моя любов. Нова колекція малих приладів від Smeg виконана з безпомилкової творчім підписом самих Dolce & Gabbana. 

Тостер, кава-машина, чайники, блендери, міксери і соковижималки показують яскравий приклад жовтого золота лимонів і червоних вишень - типові сицилійських прикраси, укладени в трикутні геометричні форми. Тонкі квіткові мотиви, натхненні квітами берегів і ландшафтів південної Італії;
і, знову ж таки, образи захоплюючого Етни, або мальовничі руїни грецького храму Кастора і Поллукса в Долині Храмів.

Bollitore #DGSicilyIsMyLove       Frullatore #DGSICILYISMYLOVE

        Impastatrice #DGSICILYISMYLOVEВсі теми символів естетики тісно пов'язані з Сицилією, улюбене місце Доменіко Дольче і Стефано Габбана.
Їжа, місцеві продукти, старі традиційні страви, до яких прагне розум та серце, плід багаторічного досвіду в проектуванні SMEG в секторі елітної побутової техніки.

Быльш детально #DGSICILYISLYLOVE шукайте на сторінці https://www.facebook.com/SmegUkraine/