Logo Smeg

SMEG STARS на кінематографі з Антоніо Бандерасом та Беном Кінгслі

SMEG ретро стиль 50-х років, холодильники, посудомийні машини, мала побутова техніка та прилади серії Victoria відіграють провідну роль у новому блокбастері

05/07/2017

SMEG ретро стиль 50-х років, холодильники, посудомийні машини, мала побутова техніка та прилади серії Victoria грають головну роль у новому фільмі , випущеному в липні 2017 року. Наші круті прилади використовуються у новому фільмі "Охорона", в якому зіграли Антоніо Бандерас, Бен Кінгслі та Габріелла Райт. Фільм фокусується на ветерані спецслужб (Бандерас), який покладається на свою інтуїцію та дуже відчайдушний, коли стосується роботи. Він працює звичайним охоронцем в торговому центрі. Під час своєї першої нічної зміни він відкриває двері молодої нещасної дівчині. Дівчина втікає, коли вона перевозиться поліцією як свідок. Опонентомна Бандераса є психопатичний викрадач (Бен Кінгслі) з групою прихильників, всі налаштовані усунути свідка.

Протягом усієї екшн-пригоди, події розгортаються в торговому центрі США, де з'являється бренд зона Smeg прямо в центрі торгового майданчика. Наші прекрасні продукти свідчать про драматизм на всіх рівнях, включаючи високі октанові вистріли, драматичні смерті та напружену гру акторів.

Нижче наведено повну галерею фотографій з фільму та уривки поза сценою.